O MNIE

Od najmłodszych lat towarzyszyły mi zwierzęta. Właściwie nie pamiętam aby był taki moment, kiedy w naszym domu nie było kota, psa, rybek czy chociaż chomika (chomik Sebastian żył z nami 4 długie lata i dzielnie przygotowywał się za mną do matury).
Pamiętam zniecierpliwienie mojej mamy, kiedy wracając ze szkoły przynosiłam pod kurtką jakąś kolejną „kocią biedę” znalezioną przemoknięta pod krzakiem. Były też psy: owczarki niemieckie, a w ostatnich lata dzielimy dom z bokserem i jack russel terierem.
Od ponad dekady jestem mocno związana z kotami. Prowadzę hodowlę kotów rasowych Avari*PL zarejestrowaną w FPL (FelisPolonia) pod auspicjami największej organizacji felinologicznej na świecie: FIFe (Fédération Internationale Féline). Od 10 lat hodujemy koty rosyjskie niebieskie. 6 lat temu sprowadziliśmy do Polski koty rasy Burmilla i od tego czasu również te cudowne stworzenia są z nami. Przez te lata wychowaliśmy wiele kocich miotów i od zawsze służę pomocą wszystkim rodzinom, w których mieszkają nasze koty.
Trzy ciekawostki o mnie

od ponad 10 lat profesjonalnie hoduję koty rosyjskie niebieskie
6 lat temu sprowadziłam do Polski koty rasy burmilla, ktore również są w mojej hodowli: Avari*PL

Jestem certyfikowanym Behawiorystą COAPE
Centre Of Applied Pet Ethology
COAPE Polska

szukasz „zaklinacza kotów”?
już znalazłeś 🙂
Zawód behawiorysty od zawsze był moim marzeniem.
Specjalizuję się w problemach „kocich”. Największe doświadczenie mam we wczesnej neurostymulacji kociąt, socjalizacji młodych kotów i nie tylko, przeciwdziałaniu utrwalaniu złych nawyków u kotów, budowaniu dobrych relacji między kotami w grupie, „dokoceniu”.
Jestem certyfikowanym behawiorystą COAPE (Centre Of Applied Pet Ethology).
Modyfikacja zachowania zwierząt z holistycznym podejściem, badanie zaspokajania potrzeb i emocji zwierząt wg modelu EMRA – o to na czym skupiam się w swojej pracy. W pracy behawiorysty poznaję negatywne emocje zwierzęcia, a przez taką diagnozę dostosowuję terapię, która skutecznie i na stałe zmodyfikuje problematyczne zachowanie. Dobrostan zwierzęcia jest wartością nadrzędną.